Kopírování a tisk

ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ A TISK  |   BAREVNÉ KOPÍROVÁNÍ A TISK

Standardně tiskneme a kopírujeme černobíle a barevně do formátu A3 (420x297mm). Maximální rozměr tisku je 488x330mm. Používáme kvalitní tiskové stroje Canon.

Materiály, papíry pro tisk

Tiskneme na materiály v rozsahu gramáží 80g-350g, na matné i lesklé papíry značky Xerox Colotech. Pokud chcete tisk na barevný papír, máme v nabídce rozsah gramáží 80g, 160g, 210g. Tisk je možný i na pauzák, čiré folie a samolepící polyesterové folie do formátu A3 (čiré a matné).

Barevná věrnost

U barevného tisku je zaručena barevná věrnost výtisků díky spojení tiskového stroje s ripem EFI Fiery. Rip umožňuje tiskovou správu barev a tvorbu ICC profilů, které zaručují barevnou věrnost na různé druhy papírů. Celý systém pravidelně kalibrujeme a udržujeme pomocí spektrofotometru i1 PRO x-rite v optimální nastavení. Na tomto zařízení tiskneme barevné vizitky, brožury ve výsledném formátu A6, A5, A4, letáky, plakáty a časopisy. Nástěnné kalendáře do formátu A3, svatební a promoční oznámení. Dále umíme tisk vstupenek a jídelních lístků.

40_i1Pro2_NoseOnCharteo2bas_gl_a1_1.jpgeizo-coloredge-cs240-24-1-zoll-coloredge-monitor-mit-adobergb-farbraumabdeckung-und-perfektem-preis-

Tisk z donesených médií a datových nosičů

Data pro tisk lze přinést na flash disku, CD, DVD nebo poslat emailem (do velikosti 10MB). Pokud máte větší soubor nebo více souborů, pošlete ho přes ON-LINE objednávku.