Vazby bakalářských a diplomových prací

Pro tisk preferujeme data ve formátu PDF (Adobe Acrobat). Ve srovnání s formáty DOC, XLS, apod. formát PDF zaručuje, že soubory budou mít původní vzhled, včetně použitých písem, grafiky a rozvržení stránky. S formátem PDF ušetříte starosti při tisku sobě i nám. Programy MS Office 2010, 2013, 2021 mají přímý export do PDF formátu. Pokud máte starší Office a nevlastníte program na tvorbu formátu PDF, stáhněte si zadarmo např. sw PDF Creator. (Článek o programu a návod k použití.)

Data pro tisk můžete zaslat přes ON-LINE objednávku, 0fns23c nebo donést osobně na CD/DVD, USB flash disku apod.. Doporučujeme osobní návštěvu pro výběr barvy desek a písma a odsouhlasení kontrolního tisku.

Do vazby můžeme přidat kapsu na CD/DVD, které můžeme i vypálit. Máme i klopu na přílohy, pokud potřebujete vložit další dokumenty mimo vlastní vazbu.

Barva desek: černá, tmavě modrá. Písmo stříbrné nebo zlaté.
Barevný odstín desek zobrazený na monitoru je pouze orientační, desky Vám rádi ukážeme u nás v provozovně.

Můžete si zvolit velikost, typ písma, vložení loga školy podobně jako při psaní ve Wordu. Pokud nemáte přesné požadavky na velikost a typ písma, sami zvolíme optimální variantu pro danou školu.

01_desky na diplomku_modre_zlato02_desky na diplomku_modre_stribro03_desky na diplomku_cerne_zlato04_desky na diplomku_cerne_stribro

Vazby diplomových a bakalářských prací - ceník

V ceně jsou 4 řádky textu (škola, fakulta, diplomová práce, rok + jméno).
Řádek navíc   + 50 Kč*
Potisk hřbetu (min. 60 listů), logo školy + 120 Kč
* - platí se pouze u první vazby

Pokud nestíháte, můžeme vyrobit desky předem. Je nutné přesně vědět jaký bude celkový počet stran! Rezerva je +/- 5 listů. Pokud si objednáte desky na 60 listů, není možné do desek svázat 70 listů! Počet listů platí pro běžný kancelářský papír 80g.

Výroba desek předem je za 419 Kč + případné příplatky za řádky navíc a potisk hřbetu (1 ks = +30% k ceně). Svázání práce do předem připravených desek je možné cca do 60 minut.

Termín platí pro pracovní dny

cena za vazbu - desky

Super expres (do 1 hodiny od zadání, dle volné kapacity)

1149 Kč

Expres (do 6 hodin od zadání, dle volné kapacity)

799 Kč

24 hodin od zadání (nebo desky předem) (1ks = + 30% k ceně)

419 Kč

48 hodin od zadání (1ks = + 30% k ceně)

369 Kč

Kapsa CD/DVD

25 Kč

Kapsa na přílohy

50 Kč

Vypálení CD / DVD

95 Kč

Cena tisku při současném zadání tisku a vazby - data ve formátu PDF

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.