Vazby bakalářských a diplomových prací

Pro tisk preferujeme data ve formátu PDF (Adobe Acrobat). Ve srovnání s formáty DOC, XLS, apod. formát PDF zaručuje, že soubory budou mít původní vzhled, včetně použitých písem, grafiky a rozvržení stránky. S formátem PDF ušetříte starosti při tisku sobě i nám. Programy MS Office 2010 a 2013 již mají přímý export do PDF formátu. Pokud máte starší Office a nevlastníte program na tvorbu formátu PDF, stáhněte si zadarmo např. sw PDF Creator. (Článek o programu a návod k použití.)

Data pro tisk můžete zaslat přes ON-LINE objednávku, 0fns23c nebo donést osobně na CD/DVD, USB flash disku apod.. Doporučujeme osobní návštěvu pro výběr barvy desek a písma a odsouhlasení kontrolního tisku.

Do vazby můžeme přidat kapsu na CD/DVD, které můžeme i vypálit. Máme i klopu na přílohy, pokud potřebujete vložit další dokumenty mimo vlastní vazbu.

Barva desek: černá, tmavě modrá. Písmo stříbrné nebo zlaté.
Barevný odstín desek zobrazený na monitoru je pouze orientační, desky Vám rádi ukážeme u nás v provozovně.

Od ledna 2015 máme novou technologii pro potisk textu na desky.
Můžete si zvolit velikost, typ písma, vložení loga školy podobně jako při psaní ve Wordu. Pokud nemáte přesné požadavky na velikost a typ písma, sami zvolíme optimální variantu pro danou školu.

01_desky na diplomku_modre_zlato02_desky na diplomku_modre_stribro03_desky na diplomku_cerne_zlato04_desky na diplomku_cerne_stribro

Vazby diplomových a bakalářských prací - ceník

V ceně jsou 4 řádky textu (škola, fakulta, diplomová práce, rok + jméno).
Řádek navíc   + 40 Kč*
Potisk hřbetu (min. 60 listů), logo školy + 100 Kč
* - platí se pouze u první vazby

Pokud nestíháte, můžeme vyrobit desky předem. Je nutné přesně vědět jaký bude celkový počet stran! Rezerva je +/- 5 listů. Pokud si objednáte desky na 60 listů, není možné do desek svázat 70 listů! Počet listů platí pro běžný kancelářský papír 80g.

Výroba desek předem je za 369 Kč + případné příplatky za řádky navíc a potisk hřbetu (1 ks = +30% k ceně). Svázání práce do předem připravených desek je možné cca do 60 minut.

Termín platí pro pracovní dny

cena za vazbu - desky

Super expres (do 1 hodiny od zadání, dle volné kapacity)

949 Kč

Expres (do 6 hodin od zadání, dle volné kapacity)

649 Kč

24 hodin od zadání (nebo desky předem) (1ks = + 30% k ceně)

369 Kč

48 hodin od zadání (1ks = + 30% k ceně)

319 Kč

Kapsa CD/DVD

20 Kč

Kapsa na přílohy

40 Kč

Vypálení CD

50 Kč

Vypálení DVD

100 Kč

Cena tisku při současném zadání tisku a vazby - data ve formátu PDF

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21 %.