Vizitky, oznámení a skenování

TISK VIZITEK |  TISK OZNÁMENÍSKENOVÁNÍ

Vizitky mají velký vliv na dojem z Vaší prezentace, neberte proto jejich přípravu na lehkou váhu. Tiskneme standardní i atypické vizitky na různé druhy materiálů. Grafické zpracování Vám rádi zhotovíme na míru nebo můžeme vizitky tisknout přímo z Vašich podkladů. Pro orientační stanovení ceny využijte náš ceník, větší množství, atypické zpracování či nadstandardní materiály Vám rádi naceníme individuálně.

Rozměry vizitek

Vizitky tiskneme ve standardních rozměrech 90 x 50 mm a 85 x 55 mm. Na přání Vám rádi zhotovíme i atypické rozměry za které účtujeme příplatek.

Papír

Standardně nabízíme tisk na bílý karton o gramáži 300 g. K dispozici je rozsah materiálů od 160 do 350 g. Dále nabízíme tisk na barevné kartony 160 g a 210 g, popřípadě na grafické kartony se strukturou v rozsahu 185 až 300 g. Papíry nad 300 g a grafické kartony jsou za příplatek.

Grafické zpracování

Rádi Vám zpracujeme grafický návrh Vašich vizitek dle dodaných požadavků či nákresů. Pokud již máte návrh zpracovaný, můžete nám jej zaslat v podporovaném formátu. U vlastních podkladů prosím důkladně zkontrolujte správnost údajů, za případné chyby v textu neručíme! Preferujeme barevnost CMYK a formát PDF v tiskové kvalitě.