Tisk letáků

Reklamní letáky jsou stále oblíbenou a účinnou metodou firemní propagace. Hodí se zejména pro masovější akce jako doplněk reklamních kampaní, navíc pomáhají oslovit například seniory a další skupiny, které příliš nesledují jiné reklamní kanály. Ofsetový tisk umožňuje tisk velkého množství letáků ve vysoké kvalitě a přitom je jednoznačně nejlevnější. Kromě letáků tiskneme také plakáty, potiskujeme dopisní papíry, dopisní obálky, papírové tašky a další materiály. Cena tisku závisí vždy na barevnosti, formátu a počtu výtisků. Konkrétní kalkulaci vám rádi vyhotovíme zdarma.

Výhody a nevýhody ofsetového tisku

Ofsetový tisk je v současnosti nejkvalitnější a široce využívaná tisková technologie. Velkou výhodou ofsetového tisku je zachování kvality a detailů i při tisku na méně kvalitní či hrubší papír. Mezi další výhody patří kvalitní reprodukce barev, možnost tisku ve velkých formátech a především velmi výhodná cena při tisku velkého množství letáků, plakátů či dalších materiálů.

Nevýhodou ofsetového tisku je větší časová náročnost kvůli výrobě tiskové předlohy. Díky náročnosti tohoto procesu je ofsetový tisk finančně nevýhodný pro malé náklady, vždy ale záleží na konkrétních požadavcích zákazníka. Pro malé objemy můžete využít cenově výhodnější digitální tisk.

Kalkulace a objednávka

Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku pro tisk vašich reklamních materiálů a doporučíme nejvhodnější způsob tisku, neváhejte nás kontaktovat. Termín dodání hotových materiálů je 5-10 dní od schválení tiskových podkladů.