Tisk bakalářských a diplomových prací

Nabízíme Vám kvalitní a cenově dostupný tisk bakalářských a diplomových prací. Jsme schopni zajistit černobílý i barevný tisk běžných formátů, po dohodě je možný také tisk různých formátů příloh, které lze vložit do vlepené kapsy do desek.

Termín dodání

V případě potřeby je možno dohodnout i expresní vyhotovení, tisk a svázání Vaší práce jsme schopni realizovat již do 1 hodiny od zadání. Přesto Vám doporučujeme nenechávat vše až na poslední chvíli a raději si u nás nechte zhotovit kontrolní výtisk předem.

Jaký zvolit formát dat?

S ohledem na problémy s různými verzemi kancelářských balíků Vám doporučujeme zaslat data ve formátu PDF. Jsme schopni zpracovat i běžné formáty Microsoft Office, ale nemůžeme zaručit stejný vzhled a rozložení písem či obrázků. Nové verze Microsoft Office a různé verze Open Office disponují přímým exportem do PDF. Pokud máte starší verze, můžete použít nástroj PDF Creator. V případě problémů s exportem nás kontaktujte.

Jak zaslat data pro tisk?

Data můžete zaslat všemi běžnými způsoby – 03zkZ-9e nebo přes ON-LINE objednávku. Podklady také můžete přinést osobně na CD/DVD či USB flash disku.