Ofsetový tisk Praha

Pro tisk ve větším nákladu je ofsetový tisk stále nejvýhodnější a zároveň vysoce kvalitní. Pro většinu běžných tiskových aplikací se používá buď ofsetový tisk, případně pro malé náklady digitální tisk. Naši specialisté v Praze Vám rádi poradí s konkrétními problémy a navrhnou nejvýhodnější způsob tisku. Rádi Vám také poradíme s výběrem z široké nabídky papírů a dalších materiálů vhodných k potisku. Vzorník materiálů máme na prodejně v Praze 8 na Kobyliském náměstí.

Vhodná využití ofsetového tisku

Ofsetový tisk je jednoznačně vhodný pro tisk větších nákladů tiskovin, protože vyžaduje časově i finančně náročnou přípravu tiskové předlohy. Mezi klady ofsetového tisku patří naopak velice levný a rychlý tisk, navíc lze tisknout ve výborné kvalitě i na papír horší kvality. Ofsetový tisk zachovává barevnou věrnost i detaily, navíc umožňuje tisk i na velké formáty. Pokud je uchována tisková předloha, lze také kdykoliv realizovat levný dotisk.

Mezi typická použití ofsetového tisku patří tisk knih, časopisů, novin, katalogů, letáků a plakátů. Firmy mohou tisknout také hlavičkové dopisní papíry, kalendáře, prospekty a firemní brožury, dopisní obálky, reklamní papírové tašky a další firemní materiály.

Pro co se ofsetový tisk nehodí?

Pokud potřebujete potisk speciálních materiálů či tisk malých nákladů, není ofsetový tisk vhodný. Pokud je vůbec technicky možný, vychází poměrně draho. Raději využijte dostupnější digitální tisk.

Cena a objednávka ofsetového tisku

Zejména pro zákazníky z Prahy, ale i pro mimopražské, nabízíme kvalitní a cenově dostupný ofsetový tisk. Protože se jednotlivé objednávky liší a málokdy se sejdou podobné parametry, preferujeme individuální cenovou kalkulaci. Neváhejte nás kontaktovat, obratem Vám sdělíme cenovou nabídku. Vaše vytištěné materiály obdržíte 5-10 dní po schválení tiskové předlohy.